Klientų atsiliepimai

  Rašyti atsiliepimą

Noriu Jums padėkoti, nes tai veikia!!!!!!!!!!

Noriu Jums padėkoti, nes tai veikia!!!!!!!!!! Tiesa, dar esam kelyje, bet pirmieji pokyčiai jau yra. Jūsų dėka supratau, pirmiausia reikia "nulaužt" save, kad turėtum laimingą augintinį.
 
Mūsų kiemo nuomone, kiekvienas, turintis, augintinį, privalo įsigyti Jūsų video pamokas ir patarimus. Nes jie verčia aukštyn kojomis klaidingą žmonių supratimą apie jų draugus.
 

Susitarti su iš prieglaudos atkeliavusiu belgų aviganiu padeda Jūsų pamokos

Dauguma dresūros mokyklų belgams pataria maisto ribojimą ir smaugtuką. Mums tai netiko, o ir kovoti su belgu - ne mano jėgoms.
Susitarti su iš prieglaudos atkeliavusiu ir turinčiu savo kažkokias patirtis belgu padeda Jūsų lyderystės pamokos.  Esu labai dėkinga, labai padėjote. Ačiūūū :)

Stebisi paklusniu ėjimu šalia

Kas pamato mus pasivaikščiojant, stebisi paklusniu Betės ėjimu šalia. Jei kas paklausia, kaip taip pavyksta, parekomenduoju jūsų konsultacijas.

Rekomenduoju išbandyti šiuos mokymus, tikrai nepasigailėsite!

Ačiū Jums gerb. Vida už išsamią informaciją, padedant auklėti šunį. Jūs nuostabi! Tiek daug įdėta darbo, išnagrinėta kiekviena situacija kaip elgtis su augintiniu. Metodai kaip auklėti augintinį man labai patinka ir jie tikrai veikia.
Linkiu Jums kuo geriausios sėkmės, o visiems rekomenduoju išbandyti šiuos mokymus, tikrai nepasigailėsite.

Tai mums tarsi biblija

negaliu atsidžiaugti, kad atradau jus :) skaitau su tokiu smalsumu, tiesiog kiekvieną žodį sugeriu.
Ir žinoma, bandome lyderystės ir kitus įrankius. 
 
Labai daug jūsų darbo įdėta, paliestos svarbiausios temos, ačiū jums labai. 

Ačiū dar kartą už kursą, šiuo metu tai mums tarsi biblija (kadangi pirmas šuniukas apskritai)

Jūsų metodai puikiai veikia!

Aš tik noriu padėkoti, kad puikiai veikia Jūsų metodai. Jei vėl kažkas nepavyks, kreipsiuosi. Ačiū!

AČIŪ už naudingą medžiagą ir mokymus!

Mūsų šeimą papildė naujas narys – šuo. Prieš įsigyjant šunį žinojome, kad  nuo pat pirmos akimirkos, kai parsivešime namo, verta išmokyti savo augintinį, kas leidžiama ir ko jis neturėtų daryti. Kadangi neteko auginti šuns,tad kaip tai padaryti žinių neturėjome.

Labai džiaugėmės atradę šį internetinį puslapį. Viskas pateikta labai aiškiai ir suprantamai. Daug naujo sužinojome. Visa šeima susėdę žiūrėjome video pamokėles (kurias kruopščiai sukonspektavome), atsispausdinome pateiktą labai naudingą informaciją, kad bet kada galėtume perskaityti.

Jūsų rekomendacijų dėka šuo tinkamai elgiasi ir yra paklusnus.

Ačiū už tai, kad dalinatės unikaliomis žiniomis

Pamokėlės - labai didelė pagalba auginant šunį pradedadntiesiems. Ačiū už tai, kad dalinatės unikaliomis žiniomis. Tokios info niekur daugiau nėra. 

Sveiki! Noriu pasidžiaugti!

Šuo nustojo šlapintis namuose, nebesiveržia pro kojas, nebesekioja kai vaikštome iš kambario į kambarį, greičiau nurimsta. Aišku, sunkiau kai kažkas pas mus ateina, nes tas žmogus būna sekiojamas visai nemažai, kartais yra dar vis bandoma jam pagriebti už klešnės, įkąsti, paurgzti.
Lauke jau šiek tiek daugiau kreipia dėmesį į tai kur aš noriu eiti - aišku su greta vaikščiojimu sunkiau kolkas yra, bet visvien!
Į pašalinius garsus laiptinėje ar lauke jau reaguoja dažniau pabambėjimu po nosimi nei lojimu!
Tai vat, kažkaip norėjau jums parašyti ir pasidžiaugti, nors ir rodos mažais, bet mums po tiek bandymų ir 3 savaitėlių - dideliais pasiekimais!

Jūsų požiūris į gyvūną man artimesnis nei tas skanukų amžinas kaišiojimas po nosim :)))

Įsigijau Jūsų video mokymus, tikėdamasi rasti atsakymus kaip elgtis su šunimi kuris turi elgesio problemų.
 
Jau žiūrėjau apie maistą. Tai labai patiko pati metodika.
 
Ir šiaip, jeigu atvirai, tai toks Jūsų požiūris į gyvūną man yra artimesnis nei tas skanukų amžinas kaišiojimas po nosim :)))
Žodžiu žiūrėsim abu su vyru ir mokysimės kaip su mūsų Zose sutarti.