Klientų atsiliepimai

  Rašyti atsiliepimą

AČIŪ už naudingą medžiagą ir mokymus!

Mūsų šeimą papildė naujas narys – šuo. Prieš įsigyjant šunį žinojome, kad  nuo pat pirmos akimirkos, kai parsivešime namo, verta išmokyti savo augintinį, kas leidžiama ir ko jis neturėtų daryti. Kadangi neteko auginti šuns,tad kaip tai padaryti žinių neturėjome.

Labai džiaugėmės atradę šį internetinį puslapį. Viskas pateikta labai aiškiai ir suprantamai. Daug naujo sužinojome. Visa šeima susėdę žiūrėjome video pamokėles (kurias kruopščiai sukonspektavome), atsispausdinome pateiktą labai naudingą informaciją, kad bet kada galėtume perskaityti.

Jūsų rekomendacijų dėka šuo tinkamai elgiasi ir yra paklusnus.

Ačiū už tai, kad dalinatės unikaliomis žiniomis

Pamokėlės - labai didelė pagalba auginant šunį pradedadntiesiems. Ačiū už tai, kad dalinatės unikaliomis žiniomis. Tokios info niekur daugiau nėra. 

Sveiki! Noriu pasidžiaugti!

Šuo nustojo šlapintis namuose, nebesiveržia pro kojas, nebesekioja kai vaikštome iš kambario į kambarį, greičiau nurimsta. Aišku, sunkiau kai kažkas pas mus ateina, nes tas žmogus būna sekiojamas visai nemažai, kartais yra dar vis bandoma jam pagriebti už klešnės, įkąsti, paurgzti.
Lauke jau šiek tiek daugiau kreipia dėmesį į tai kur aš noriu eiti - aišku su greta vaikščiojimu sunkiau kolkas yra, bet visvien!
Į pašalinius garsus laiptinėje ar lauke jau reaguoja dažniau pabambėjimu po nosimi nei lojimu!
Tai vat, kažkaip norėjau jums parašyti ir pasidžiaugti, nors ir rodos mažais, bet mums po tiek bandymų ir 3 savaitėlių - dideliais pasiekimais!

Jūsų požiūris į gyvūną man artimesnis nei tas skanukų amžinas kaišiojimas po nosim :)))

Įsigijau Jūsų video mokymus, tikėdamasi rasti atsakymus kaip elgtis su šunimi kuris turi elgesio problemų.
 
Jau žiūrėjau apie maistą. Tai labai patiko pati metodika.
 
Ir šiaip, jeigu atvirai, tai toks Jūsų požiūris į gyvūną man yra artimesnis nei tas skanukų amžinas kaišiojimas po nosim :)))
Žodžiu žiūrėsim abu su vyru ir mokysimės kaip su mūsų Zose sutarti.

Vidos pamokas taikau jau mėnesį ir rezultatai akivaizdūs

Kai parsivežėm 4 mėn. šuniuką, ieškojau informacijos kaip jį auklėti ir prižiūrėti. Su kiekviena diena mačiau, kad meilės jai skiriame daug, bet nelabai mums sekasi susitarti. O likusi viena stresuodavo ir palikdavo nemalonias„dovanėles“. Ir dabar galiu pasakyti, kad mums pasisekė, kad radom Treniruok šunį! Svarbiausi 5 žingsniai labai greitai davė teigiamų rezultatų. Svarbu juos visus ir be jokių išlygų vykdyti.

Stebėjausi, bet mano šuniukas pradėjo mažiau stresuoti, lauke suprato ko iš jos reikalaujama ir pavadėlį vis rečiau ir rečiau tampydavo, namuose jau nepalikdavo nemalonių „dovanėlių“, sumažėjo sekiojimas iš paskos namuose ir dabar jau net neišlydi pro duris, o kuo ramiausiai lieka savo guolyje.

Savo šuniukui Vidos pamokas taikau jau mėnesį. Ir rezultatai akivaizdūs. Taip, dar turime dalykų, kuriuos reikia tobulinti, nes ji dar mažutė. Vidos pamokos, patarimai, konsultacija, jos nuoširdus rūpestis mums yra stiprus pagrindas formuojant šuniuko elgesį. O sulaukti teigiami rezultatai tik džiugina ir ta meilė savo augintiniui tik didėja, nes tai ir jos nuopelnas.

Labai Ačiū už puikią medžiagą!

Antrą kartą, laikinai priežiūrai, turėjau, vienų metų šunelį (Koker spanielį), visiškai nemokytą, atsakingą už visus ir viską. Pirmą kartą buvo tik vieną parą, šunelis be galo stresavo, sunku buvo susitarti.  Šį kartą, šunelis pas mane buvo tris dienas, dėka šių mokymų, viskas buvo paprasčiau. 

Tai neįkainojama pagalba šunų mylėtojams

Norėčiau padėkoti Jums už Jūsų darbą - tai neįkainojama pagalba mums, šunų mylėtojams, kuriems truksta žinių. Jeigu kas nors man patartų išklausyti Jūsų kursą prieš atsivedant į namus augintinį, būtų išsaugota daug nervinių ląstelių ir mūsų ir jo. Atrodo, tiek informacijos prafiltruota, bet niekas nekalba apie tai, kad reikia tiesiog teisingai pasidalinti vaidmenimis... 

Labai gerai

 

Rekomenduoju!

Šiuniukas labai aktyvus, neklaužada, paimta iš prieglaudos. Tačiau šuniukui ugdant įpročius pagal šiuos video, šuniukas tapo paklusnesnis, mažiau tampo pavadėlį lauke, pradėjo gražiau vaikščioti. Mažiau kramtosi ir pradėjo gražiau draugauti su kitu šunimi. Rekomenduoju!

Matome pažangą ir tuo labai džiaugiamės

Tariam nuoširdų Ačiū Vida, už Jūsų pamokas, kurias skaitėme, klausėme visa šeima. Stengiamės naudoti visus Jūsų patarimus mūsų augintinio kasdienybėje. Matome ir pažangą ir tuo labai džiaugiamės. Daug ko išmokome ir sužinojome, ir vis dar mokomės, mažais žingsneliais eidami į priekį. Linkime sėkmės dalinantis savo sugebėjimais ir patirtimi! Dar kartą - ačiū! Linkėjimai nuo mažojo bigliuko Ato!