Klientų atsiliepimai

  Rašyti atsiliepimą

Tai neįkainojama pagalba šunų mylėtojams

Norėčiau padėkoti Jums už Jūsų darbą - tai neįkainojama pagalba mums, šunų mylėtojams, kuriems truksta žinių. Jeigu kas nors man patartų išklausyti Jūsų kursą prieš atsivedant į namus augintinį, būtų išsaugota daug nervinių ląstelių ir mūsų ir jo. Atrodo, tiek informacijos prafiltruota, bet niekas nekalba apie tai, kad reikia tiesiog teisingai pasidalinti vaidmenimis... 

Labai gerai

 

Rekomenduoju!

Šiuniukas labai aktyvus, neklaužada, paimta iš prieglaudos. Tačiau šuniukui ugdant įpročius pagal šiuos video, šuniukas tapo paklusnesnis, mažiau tampo pavadėlį lauke, pradėjo gražiau vaikščioti. Mažiau kramtosi ir pradėjo gražiau draugauti su kitu šunimi. Rekomenduoju!

Matome pažangą ir tuo labai džiaugiamės

Tariam nuoširdų Ačiū Vida, už Jūsų pamokas, kurias skaitėme, klausėme visa šeima. Stengiamės naudoti visus Jūsų patarimus mūsų augintinio kasdienybėje. Matome ir pažangą ir tuo labai džiaugiamės. Daug ko išmokome ir sužinojome, ir vis dar mokomės, mažais žingsneliais eidami į priekį. Linkime sėkmės dalinantis savo sugebėjimais ir patirtimi! Dar kartą - ačiū! Linkėjimai nuo mažojo bigliuko Ato!

Filmukus kuo puikiausiai žiūrėjo ir aštuonmetis mūsų sūnus

Norėčiau padėkoti už nuotolines paskaitas! Kadangi pirmą kartą įsigijome šuniuką, tai jos įnešė tikrai labai daug aiškumo, supratimo ir ramybės. Norėčiau pagirti už pasirinktą video formatą, nes filmukus kuo puikiausiai galėjo žiūrėti ir mokytis aštuonmetis mūsų sūnus.

Po jūsų video, tą pačią dieną šunis vedžioti jau buvo daug lengviau ir smagiau!

Turim du šunis ir iškyla tam tikru problemų, kaip vedžiojimas ir pavadžio tampymas. Bet po jūsų video, tą pačią dieną vedžiot jau buvo daug lengviau ir smagiau! Ačiū jums labai!! 

Mokymai itin naudingi mums šeimininkams

Supratau, kad nieko nežinau apie šuniukų mąstymą, išgirdau daug naujų dalykų, stengsiuosi pritaikyti musu augintinei  2men, Dorai (Stafordšyro bulterjerė). Mokymai itin naudingi mums šeimininkams. Ačiū, kad dalinatės savo žiniomis!

Eina sau koks palengvėjimas! Tai geriausi iki šiol išleisti pinigai dėl šuns!

Negaliu apsakyti džiaugsmo ir palengvėjimo po video pamokėlių peržiūros. Svarbiausia dalis man buvo - lyderystė. OMG kiek klaidų dariau. Bet pradėjau taikyti patarimus iš karto. Tai dar tik vakar vakaras ir šis rytas. Bet jau jaučiu, kad veikia: kalytė ramesnė, aš pati irgi.  Šitie filmukai turėtų būti MUST prieš parsivedant šuniuką į namus. Tiek aiškumo atsiranda! Tokie visiškai baziniai dalykai. Nebereikia dvejoti, ar gerai darau, ar ne.

Toks švelnus mokymas

Ačiū už video pamokas. Labai patiko. Daug ko nežinojau, nors ir anksčiau turėjom šuniuką. 

Atrasti Jus interneto platybėse buvo tikra dovana

Džiaugiamės įsigiję video pamokėles. Mums su Rikiu (taksų mišrūnui) sekasi ne idealiai, tačiau visvien laaaabai gerai. Skardžiabalsis Rikis nebevaro iš proto lodamas ant kiekvieno sukrebždėjusio laiptinėje. Neišpasakytai daugiau ramybės namuose. Ir nors Rikis vis dar kartais "gina" svetainę, tačiau tai daro ne puldamas, o loja sėdėdamas savo guoliuke. Neišmokome dar vaikščioti lauke, bet tai gal labiau mūsų šeimininkų bėda :). Aišku Rikis labai užsispyręs ir dažnai tikrina, ar čia taisyklės nepasikeitė į senąsias, bet mes stengiamės būti nuoseklūs ir vadovautis Jūsų rekomendacijomis, kurios daro stebuklus.